Coldservices

SERWIS

usługi i produkty

Wiemy jak ważna jest obsługa techniczna agregatów wody lodowej i jak istotne jest ich utrzymanie przez wiele lat w dobrej kondycji technicznej. Większość projektów bazuje na kompaktowych agregatach wody lodowej z własnym skraplaczem powietrznym, które montowane są na zewnątrz obiektów. Okresy pylenia roślin, złe warunki atmosferyczne czy zmiany temperatur mają istotny wpływ na ich całkowity „cykl życia”. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu opracowaliśmy ofertę serwisu oraz produktów serwisowych, które zostały podzielone na dwa zakresy: podstawowy oraz rozszerzony.

Wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie wariant.

Zakres podstawowy to oferta skierowana do firm, które chcą przez wiele lat utrzymać w dobrej kondycji technicznej urządzenie chłodnicze  oraz prowadzić obsługę techniczną zgodnie z ustawą F-Gaz. To zakres, gdzie między innymi przeprowadzimy diagnozę, naprawę czy przegląd techniczny agregatu.

żarówka-fabryka250

Zakres rozszerzony kierujemy do użytkowników zainteresowanych modernizacją urządzenia chłodniczego lub rozbudową instalacji w kierunku zwiększenia efektywności energetycznej. Oferujemy między innymi: analizę oleju, ocenę drgań sprężarek, odzysk ciepła, free cooling oraz systemy czyszczenia wymienników. Pracując nad rozwiązaniem technicznym z zakresu rozszerzonego działamy w myśl zasady: ocena, koncepcja, adaptacja.

POTRZEBUJESZ POMOCY SERWISOWEJ LUB MASZ PYTANIA ODNOŚNIE NASZEJ OFERTY?

ZADZWOŃ I POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM LUB NAPISZ